Obozy językowe, kolonie językowe Wrocław

Dlaczego warto pojechać na kolonie językową

Szkoła języka angielskiego YES od kilkudziesięciu lat organizuje coroczne obozy językowe. Kolonie językowe organizowane są w urokliwych miejscach na terenie Polski i trwają około tygodnia. Językowe obozy pozwalają na codzienną naukę języka angielskiego i wzmacnianie nabytych umiejętności językowych w różnych sytuacjach, w których do komunikacji jest nam potrzebny język angielski. Dużą zaletą kolonii językowych są codzienne lekcje j. angielskiego, które pozwalają na przełamywanie bariery językowej oraz sprawdzenie się dzieci i młodzieży w sytuacjach typowo wakacyjnych, czy też dnia codziennego. 

Kolonie językowe dla dzieci i młodzieży pomagają przełamywać lęk przed komunikowaniem się w języku obcym i zachęcają do korzystania z języka angielskiego. Nasza szkoła języków obcych organizuje obozy i kolonie językowe tak, aby nasze wyjazdy były maksymalnie urozmaicone. Kolonia z nami to nauka języka angielskiego pod czujnym okiem native speakerów (osób znających język na poziomie, jakim posługują się osoby urodzone i wychowane w anglojęzycznym kraju) połączona ze zwiedzaniem okolicznych miejscowości (najczęściej z anglojęzycznym przewodnikiem), wieloma ciekawymi warsztatami i atrakcjami. To także zajęcia sportowe i szeroko pojęta rekreacja połączona z nauką słownictwa, wymowy i gramatyki. Zajęcia co roku realizowane są w innej tematyce przewodniej, często z native speakerami, którzy dodatkowo pokazują, że znajomość języka angielskiego wzmacnia umiejętności komunikacyjne z ludźmi z całego świata.

ikona1

małe grupy

ikona4

liczne atrakcje

ikona2

różne poziomy zaawansowania

ikona3

przyjazna atmosfera

Nauka angielskiego odbywa się w małych grupach. W naszej szkole językowej dzielimy dzieci i młodzież wg wieku oraz znajomości języka angielskiego. Naukę angielskiego wspieramy interesującą dla dzieci i młodzieży tematyką, a przez kursy angielskiego poznajemy również inne kultury i zwyczaje. Dzieci w ten sposób nabierają większej pewności siebie w porozumiewaniu się w języku angielskim.

Podczas czasu wolnego dzieci i młodzież mogą korzystać z udogodnień dostępnych w miejscu, w którym jest zakwaterowanie. Najczęściej staramy się wybieram ośrodki z basenem, boiskami sportowymi czy bliskim dostępem do plaży. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kurs języka angielskiego we Wrocławiu

Obozy językowe Wrocław

Uczestnicy mają plan dnia, ale codziennie mają też czas wolny, podczas którego najczęściej odpoczywamy przed kolejnymi atrakcjami, czy integrujemy się. Obozy językowe dla dzieci pozwalają również na nawiązanie nowych kontaktów i nawiązanie bliższych relacji, ponieważ uczestnicy to dzieci i młodzież z różnych naszych placówek, w których prowadzimy kursy językowe.

Co roku przedstawiamy ofertę wyjazdów, których celem jest nauka języka obcego. Warsztaty językowe dla dzieci i młodzieży oraz większa grupa mogą pomóc w łatwiejszym posługiwaniu się językiem angielskim, co może być przydatne w przyszłości, na przykład podczas pobytu za granicą. Oferta zawiera zakwaterowanie, przejazdy, wyjazdy na wycieczki, posiłki oraz opiekę wychowawczą i medyczną. Wyjazdy na wycieczki odbywamy autokarem, do miejsca docelowego najczęściej dojeżdżamy pociągiem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!. ENJOY ENGLISH!