Angielski dla dorosłych Wrocław

Chcesz nauczyć się posługiwać praktycznym językiem i rozmawiać bez stresu? Zapraszamy na język angielski dla dorosłych we Wrocławiu. Oferujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, sympatycznych lektorów, których profesjonalne podejście zapewnia przyjemną, bezstresową i skuteczną naukę.
Zanim rozpoczniesz kurs językowy, sprawdzimy Twoje umiejętności. Na podstawie testu i rozmowy określamy poziom zaawansowania. Prowadzimy bowiem zarówno angielski dla dorosłych początkujących, jak i średniozaawansowanych. Nasz kurs angielskiego dedykowany jest osobom dorosłym, które w większości przypadków są aktywne zawodowo, dlatego zajęcia organizowane są w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Oferujemy:

  • język angielski ogólny,
  • język angielski specjalistyczny,
  • kurs dla początkujących i średniozaawansowanych,
  • kursy dla firm,
  • przygotowanie do egzaminów FCE, ACE.

Jeśli nie porozumiewasz się swobodnie w języku angielskim, pomożemy Ci to zmienić.
Już dziś zapisz się na angielski Wrocław – Leśnica, BIskupin, Ołtaszyn.

Kursy angielskiego na różnych poziomach zaawansowania

Nasza szkoła języków obcych organizuje kursy angielskiego w grupach i indywidualnie. Organizujemy również kursy dla firm, podczas których uczymy języka specjalistycznego. Kursanci zdobędą umiejętność płynnego porozumiewania się językiem angielskim, umożliwiające prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych, prezentacji i spotkań. Podczas kursów angielskiego dla dorosłych skupiamy się także na rozwijaniu umiejętności pisania, czytania i słuchanie ze zrozumieniem. Zajęcia prowadzone są przez lektorów z dużym doświadczeniem w pracy z dorosłymi. Dzięki temu kurs w naszej szkole języka angielskiego, zapewnia maksymalnie dobre efekty w krótkim czasie.

Zajęcia w małych grupach

Nauka języka angielskiego dla dorosłych przeprowadzana jest w niewielkich grupach, liczących od 4 do 8 osób. To gwarantuje, że lektor poświęci każdemu z kursantów odpowiednią ilość czasu. Wszyscy słuchacze w grupie reprezentują ten sam poziom zaawansowania, co sprzyja dobrej atmosferze i czyni naukę bardziej efektywną. Materiały dydaktyczne dostosowujemy do możliwości i poziomu zaawansowania grupy.

Gdzie odbywają się kursy

Zapraszamy na kurs języka angielskiego dla dorosłych we Wrocławiu. Wynajmujemy lokale w 3 dzielnicach mianowicie, Leśnica, Biskupin i Ołtaszyn. Dzięki temu nasi kursanci nie muszą tracić czasu na dojazd. U nas nauka języka angielskiego jest efektywna i przyjemna.

Serdecznie zapraszamy.