Angielski dla dorosłych Wrocław

Dorośli

Chcesz nauczyć się posługiwać praktycznym językiem i rozmawiać bez stresu? Zapraszamy na język angielski dla dorosłych we Wrocławiu. Oferujemy kursy dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, sympatycznych lektorów, których profesjonalne podejście zapewnia przyjemną, bezstresową i skuteczną naukę na wysokim poziomie dla naszych studentów.
Zanim rozpoczniesz kurs językowy, sprawdzimy Twoje umiejętności. Na podstawie testu i rozmowy określamy poziom zaawansowania. Prowadzimy bowiem zarówno angielski dla dorosłych początkujących, jak i średniozaawansowanych. Nasz kurs angielskiego dedykowany jest osobom dorosłym, które w większości przypadków są aktywne zawodowo, dlatego zajęcia organizowane są w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Oferujemy:

  • standardowy angielski (ogólny),
  • język angielski specjalistyczny,
  • kurs dla początkujących i średniozaawansowanych,
  • kursy językowe dla firm,
  • przygotowanie do egzaminów FCE, ACE.

Jeśli nie porozumiewasz się swobodnie w języku angielskim, pomożemy Ci to zmienić.

Już dziś zapisz się na angielski Wrocław – Leśnica, Biskupin, Ołtaszyn.

Kursy angielskiego na różnych poziomach zaawansowania

Nasza szkoła języków obcych organizuje kursy indywidualne oraz w grupach. Organizujemy również kursy dla firm, podczas których uczymy języka specjalistycznego. Kursanci zdobędą umiejętność płynnego porozumiewania się językiem angielskim, umożliwiające prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych, prezentacji i spotkań. Podczas kursów angielskiego dla dorosłych skupiamy się także na rozwijaniu umiejętności pisania, czytania i słuchanie ze zrozumieniem. Zajęcia prowadzone są przez lektorów z dużym doświadczeniem w pracy z dorosłymi. Dzięki temu kurs w naszej szkole języka angielskiego, zapewnia maksymalnie dobre efekty w krótkim czasie.

Zajęcia w małych grupach

Nauka angielskiego dla dorosłych przeprowadzana jest w niewielkich grupach, liczących od 4 do 8 osób. To gwarantuje, że lektor poświęci każdemu z kursantów odpowiednią ilość czasu na przykład na kurs konwersacyjny angielskiego, który wymaga większej uwagi. Wszyscy słuchacze w grupie reprezentują ten sam poziom zaawansowania, co sprzyja dobrej atmosferze i czyni naukę bardziej efektywną. Materiały dydaktyczne dostosowujemy do możliwości i poziomu zaawansowania grupy.

Gdzie odbywają się nasze kursy

Zapraszamy na kurs języka angielskiego dla dorosłych we Wrocławiu. Wynajmujemy lokale w 3 dzielnicach mianowicie Leśnica, Biskupin i Ołtaszyn. Dzięki temu nasi kursanci nie muszą tracić czasu na dojazd. U nas nauka języka angielskiego jest efektywna i przyjemna.

Serdecznie zapraszamy.