Kurs angielskiego Wrocław

Kurs językowy we Wrocławiu- Szczegóły oferty

Chcesz nauczyć się posługiwać praktycznym językiem angielskim i rozmawiać bez stresu? Zapraszamy na kurs języka angielskiego we Wrocławiu. Uczymy lokalnie jak mówić globalnie. Oferujemy kursy dla dorosłych na różnych poziomach. W ofercie naszej szkoły językowej znajduje się także kurs angielskiego dla dzieciCiekawe zajęcia prowadzone są przez sympatycznych lektorów, których profesjonalne podejście zapewnia przyjemną, bezstresową i skuteczną naukę na wysokim poziomie dla naszych studentów.

Oferujemy:

  • standardowy angielski (ogólny),
  • język angielski specjalistyczny,
  • kurs dla początkujących i średniozaawansowanych,
  • kursy językowe dla firm (business english),
  • kurs języka i szkolenia przygotowujące do międzynarodowych egzaminów FCE, ACE.

Dlaczego my

ikona1

małe grupy

ikona5

różne poziomy zaawansowania

ikona2

indywidualne podejście

ikona3

przyjazna atmosfera

Kurs języka angielskiego we Wrocławiu

Kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania

Zanim rozpoczniesz kurs językowy, sprawdzimy Twoje umiejętności językowe. Na podstawie testu i rozmowy określamy poziom zaawansowania. Prowadzimy bowiem zarówno angielski dla początkujących, jak i średniozaawansowanych. Nasz kurs angielskiego dedykowany jest osobom dorosłym, które w większości przypadków są aktywne zawodowo, dlatego organizowane przez szkołę zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych. Nauka angielskiego w naszej szkole we Wrocławiu to m.in. zajęcia indywidualne prowadzone przez najlepszych lektorów języków obcych. Godziny lekcyjne dopasowywane są do preferencji uczestników kursu

Jeśli nie porozumiewasz się swobodnie w języku angielskim, pomożemy Ci to zmienić w miłej atmosferze. Podczas kursu nabędziesz umiejętności swobodnego mówienia po angielsku, wzbogacisz swoje słownictwo, poprawisz gramatykę.

Już dziś zapisz się na angielski Wrocław – Leśnica, Biskupin, Ołtaszyn.

Szkoła językowa we Wrocławiu - zajęcia grupowe

Szkoła językowa Yes to nauka angielskiego dla dorosłych przeprowadzana w małych grupach, liczących od 4 do 8 osób. To gwarantuje, że lektor poświęci każdemu z kursantów odpowiednią ilość czasu na zajęcia indywidualne poprzez kurs konwersacyjny angielskiego, który wymaga większej uwagi. Nasze zajęcia prowadzimy z naciskiem na praktyczne posługiwanie się językiem obcym. Szkolenia odbywają się także z udziałem native speakers. Na poszczególnych zajęciach wszyscy słuchacze w grupie reprezentują ten sam poziom zaawansowania, co sprzyja dobrej atmosferze i czyni naukę w języku obcym bardziej efektywną. Materiały dydaktyczne dostosowujemy na każdym etapie nauki do możliwości i poziomu zaawansowania uczniów w grupie.

Nasza szkoła językowa organizuje kursy języka angielskiego dla dorosłych, dzieci i młodzieży, indywidualne oraz w grupowo. Podczas lekcji i 1 na 1 stawiamy nacisk na priorytety klienta. Prowadzimy kursy intensywne i standardowe. Cechuje nas indywidualne podejście na każdych zajęciach. Organizujemy również kursy dla firm, podczas których lektorzy uczą języka specjalistycznego, co pozwala rozwijać słownictwo branżowe w języku angielskim. Kursanci zdobędą umiejętność płynnego porozumiewania się językiem obcym w biznesie (Business English), umożliwiające prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych, prezentacji i spotkań. Podczas kursów angielskiego dla dorosłych, oprócz zdolności płynnego mówienia i komunikacji, skupiamy się także na nauce pisania, czytania i słuchanie ze zrozumieniem. Zajęcia prowadzą lektorzy posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi. Dzięki temu kursy w naszej szkole języka angielskiego zapewniają najlepsze efekty w krótkim czasie. Jeśli chcesz nauczyć się swojego pierwszego języka, ale jeszcze nie podjąłeś decyzji, to nasze kursy angielskiego, na których panuje świetna atmosfera, przynoszą bardzo dobre rezultaty, ponieważ angielski jest prostszy niż język niemiecki, język norweski czy chociażby język hiszpański.

Gdzie odbywają się nasze kursy języka angielskiego

Zapraszamy na kurs języka angielskiego dla dorosłych we Wrocławiu. Kursy odbywają się stacjonarnie w dogodnej lokalizacji. Nasza szkoła angielskiego Wrocław znajduje się w 3 dzielnicach: Leśnica, Biskupin i Ołtaszyn. Nasza szkoła prowadzi również kursy online. Dzięki temu nasi kursanci nie muszą tracić czasu na dojazd. Nauka języków obcych jest efektywna, a świetna atmosfera w szkole we Wrocławiu zachęca kursantów do aktywnego uczestnictwa.

Ile kosztuje kurs angielskiego dla dorosłych?

Koszty kursu uzależniony jest m.in. od poziomu zaawansowania i liczebności grupy. Zobacz konkurencyjny cennik naszej szkoły językowej. Nasza oferta skierowana jest również dla dzieci i młodzieży.

Jeśli chcesz rozwijać się językowo – Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły językowej we Wrocławiu.