Angielski dla dorosłych Wrocław

Dorośli - Szczegóły oferty

Chcesz nauczyć się posługiwać praktycznym językiem angielskim i rozmawiać bez stresu? Zapraszamy na język angielski dla dorosłych we Wrocławiu. Oferujemy kursy dla dorosłych na różnych poziomach. Zajęcia prowadzone są przez sympatycznych lektorów, których profesjonalne podejście zapewnia przyjemną, bezstresową i skuteczną naukę na wysokim poziomie dla naszych studentów. 
Zanim rozpoczniesz kurs językowy, sprawdzimy Twoje umiejętności. Na podstawie testu i rozmowy określamy poziom zaawansowania. Prowadzimy bowiem zarówno angielski dla początkujących, jak i średniozaawansowanych. Nasz kurs angielskiego dedykowany jest osobom dorosłym, które w większości przypadków są aktywne zawodowo, dlatego zajęcia organizowane przez szkołę odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Oferujemy:

  • standardowy angielski (ogólny),
  • język angielski specjalistyczny,
  • kurs dla początkujących i średniozaawansowanych,
  • kursy językowe dla firm,
  • przygotowanie do międzynarodowych egzaminów FCE, ACE.

Jeśli nie porozumiewasz się swobodnie w języku angielskim, pomożemy Ci to zmienić.

Już dziś zapisz się na angielski Wrocław – Leśnica, Biskupin, Ołtaszyn.

Kursy angielskiego na różnych poziomach zaawansowania

Nasza szkoła językowa organizuje kursy języka angielskiego indywidualne oraz w grupach. Podczas lekcji i 1 na 1 stawiamy nacisk na priorytety klienta. W ofercie do wyboru kursy intensywne i standardowe. Organizujemy również kursy dla firm, podczas których uczymy języka specjalistycznego, co pozwala rozwijać słownictwo branżowe w obcym języku. Kursanci zdobędą umiejętność płynnego porozumiewania się językiem obcym w biznesie (business english), umożliwiające prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych, prezentacji i spotkań. Podczas kursów angielskiego dla dorosłych, oprócz zdolności płynnego mówienia i komunikacji, skupiamy się także na nauce pisania, czytania i słuchanie ze zrozumieniem. Zajęcia prowadzą lektorzy posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi. Dzięki temu kursy w naszej szkole języka angielskiego, zapewniają najlepsze efekty w krótkim czasie.

Zajęcia grupowe

Nauka angielskiego dla dorosłych w szkole Yes przeprowadzana jest w małych grupach, liczących od 4 do 8 osób. To gwarantuje, że na zajęciach lektor poświęci każdemu z kursantów odpowiednią ilość czasu na przykład na kurs konwersacyjny angielskiego, który wymaga większej uwagi. Na poszczególnych kursach wszyscy słuchacze w grupie reprezentują ten sam poziom zaawansowania, co sprzyja dobrej atmosferze i czyni naukę bardziej efektywną. Materiały dydaktyczne dostosowujemy na każdym etapie nauki do możliwości i poziomu zaawansowania uczniów w grupie.

Gdzie odbywają się nasze kursy

Zapraszamy na kurs języka angielskiego dla dorosłych we Wrocławiu. Wynajmujemy lokale w dogodnej lokalizacji w 3 dzielnicach mianowicie Leśnica, Biskupin i Ołtaszyn. Nasza szkoła prowadzi również kursy online. Dzięki temu nasi kursanci nie muszą tracić czasu na dojazd. U nas nauka języków jest efektywna i przyjemna.

Ile kosztuje kurs angielskiego dla dorosłych?

Koszty kursu uzależniony jest m.in. od poziomu zaawansowania i liczebności grupy. Zobacz konkurencyjny cennik naszej szkoły językowej.
Nasza oferta skierowana jest również dla dzieci i młodzieży.

Jeśli chcesz rozwijać się językowo – Serdecznie zapraszamy.