Lekcje Indywidualne

Lekcje Indywidualne

Marzysz o swobodnym rozmawianiu po angielsku i cenisz sobie również indywidualne nauczanie? Oprócz kursów w grupach nasza szkoła języków obcych oferuje indywidualne korepetycje z języka angielskiego dla młodzieży i dla dorosłych we Wrocławiu z polskim lektorem na każdym poziomie edukacji szyte na miarę Państwa potrzeb. Nauka angielskiego będzie odbywać się w jednej z naszych placówek, miejsce wybiera kursant. To doskonała propozycja dla osób z napiętym grafikiem, które chcą nauczyć się języka, dla uczniów, którzy chcą zrozumieć gramatykę i przygotować się do matury podstawowej oraz rozszerzonej, do egzaminu ósmoklasisty i innych egzaminów, oraz dla pracowników posługujących się językiem angielskim w pracy. Elastyczny harmonogram – to Ty decydujesz jak często i kiedy będą odbywać się zajęcia. Co więcej, kursy indywidualne to najskuteczniejsza metoda na zdolność mówienia w języku angielskim. Nasi lektorzy zapewniają przyjemną atmosferę podczas zajęć i skuteczne techniki nauczania, co potwierdzają opinie naszych kursantów. Język angielski jest dziś niezbędny do sprawnego poruszania się po wielu dziedzinach, dlatego też prowadzimy kursy o różnych stopniach zaawansowania przeznaczone dla dzieci i dla dorosłych. Język angielski jest zdecydowanie prostszy niż język norweski, czy chociażby język duński, więc idealnie nadaje się jako pierwszy język obcy do przyswojenia.

Kurs języka angielskiego we wrocławiu

Na zajęcia indywidualne prowadzimy zapisy przez cały rok. Umów się na korepetycje angielski Wrocław (Leśnica, Biskupin, Ołtaszyn).

Indywidualna nauka języka

Tematyka korepetycji z angielskiego i poziom nauczania są dostosowane pod nasze kursy indywidualne każdorazowo do potrzeb, stopnia zaawansowania, możliwości i zainteresowań kursanta. Oferujemy korepetycję angielskiego standardowego i specjalistycznego. Możemy skupić się na nauce angielskiego przydatnego w codziennych sytuacjach, przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty i matury, na egzaminy FCE. Istnieje również możliwość nauki języka biznesowego (Business English) i branżowego, obejmującego słownictwo specjalistyczne z branży finansowej, prawniczej, medycznej, wojskowej itp., które przydaje się w środowisku pracy. Nasi lektorzy na bieżąco będą przygotowywać materiały dydaktyczne z zakresu filologii angielskiej.

Nauka języka angielskiego na własną rękę bywa bardzo trudna. Z pomocą odpowiedniego korepetytora gramatyka nie będzie już nigdy stanowiła dla Ciebie problemu. Będziesz w stanie samodzielnie i poprawnie udzielać odpowiedzi na zadawane pytania. Posiadamy kadrę z wieloletnim doświadczeniem z wszystkich wymienionych dziedzin.

Zalety indywidualnej nauki języka angielskiego w Szkole Yes:

  • sam wybierasz zagadnienia, które będzie obejmował program nauczania,
  • masz wpływ na częstotliwość, terminy i liczbę lekcji,
  • możesz decydować o intensywności kursu,
  • czas wykorzystany podczas lekcji przez nauczyciela języka angielskiego jest w całości poświęcony Tobie,
  • lektor, cały czas poświęca Tobie,
  • szybkie efekty – korepetycje to najefektywniejszy i najszybszy sposób, aby przyswoić język angielski,
  • łatwo przełamiesz strach przed mówieniem,
  • materiały szkoleniowe na różnych poziomach zaawansowania dopasowane do Twoich możliwości,
  • zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę, współpracujemy nawet z native speakerami,
  • 3 placówki, gdzie mogą odbywać się lekcje – Leśnica, Biskupin, Ołtaszyn.

Kursy językowe face to face

Nasze kursy języka angielskiego to seria regularnych, bezpośrednich zajęć ucznia z korepetytorem. Podczas indywidualnego kursu językowego korepetytor łatwo poprzez konwersacje zweryfikuje poziom zaawansowania i możliwości ucznia, dzięki czemu dopasuje odpowiednie tempo realizacji i zakres programu nauczania. U nas znajdziesz bardzo dobrego korepetytora, który pozwoli Ci uczyć się optymalnie i sprawi, że Twoje postępy będą zauważalne. Cennik ustalany jest indywidualnie.

Nasze lekcje pomogą dzieciom z łatwością zdać egzamin w szkole podstawowej, młodzieży umożliwią swobodne poruszanie się po nowoczesnym świecie, a dorosłym umożliwią bezproblemową komunikację w biznesie.

Serdecznie zapraszamy na naukę języka angielskiego w jednej z placówek naszej szkoły języka angielskiego.