Lekcje Indywidualne

Lekcje Indywidualne

Oprócz kursów w grupach nasza szkoła języków obcych oferuje indywidualne korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu z polskim lektorem na każdym poziomie edukacji szyte na miarę Państwa potrzeb. Nauka angielskiego będzie odbywać się w jednej z naszych placówek, miejsce wybiera kursant. To doskonała propozycja dla osób z napiętym grafikiem, które chcą nauczyć się języka, dla uczniów, którzy chcą zrozumieć gramatykę i przygotować się do matury i innych egzaminów oraz dla pracowników wykorzystujących język w pracy. Elastyczny harmonogram – to Ty decydujesz jak często i kiedy będą odbywać się zajęcia. Co więcej, kursy indywidualne angielskiego to najskuteczniejsza metoda nauki języka. Nasi lektorzy zapewniają przyjemną atmosferę podczas zajęć i skuteczne techniki nauczania, co potwierdzają opinie naszych kursantów.

Na zajęcia indywidualne prowadzimy zapisy przez cały rok. Umów się na korepetycje angielski Wrocław (Leśnica, Biskupin, Ołtaszyn).

Indywidualna nauka języka

Tematyka korepetycji z angielskiego i poziom nauczania są dostosowane pod nasze kursy indywidualne każdorazowo do potrzeb, stopnia zaawansowania, możliwości i zainteresowań kursanta. Oferujemy korepetycję angielskiego standardowego i specjalistycznego. Możemy skupić się na nauce angielskiego przydatnego w codziennych sytuacjach, przygotowaniu do egzaminu szóstoklasisty, gimnazjalnego i matury. Istnieje również możliwość nauki języka biznesowego (business english) i branżowego, obejmującego słownictwo specjalistyczne z branży finansowej, prawniczej, itp., które przydaje się w środowisku pracy. Nasi lektorzy na bieżąco będą przygotowywać materiały dydaktyczne z zakresu filologii angielskiej.

Posiadamy kadrę z wieloletnim doświadczeniem z wszystkich wymienionych dziedzin.

Zalety indywidualnych korepetycji z angielskiego w Szkole Yes:

  • sam wybierasz zagadnienia, które będzie obejmował program nauczania,
  • masz wpływ na częstotliwość, terminy i liczbę lekcji,
  • możesz decydować o intensywności kursu,
  • lektor, cały czas poświęca Tobie,
  • szybkie efekty – korepetycje to najefektywniejszy i najszybszy sposób aby przyswoić język angielski
  • łatwo przełamiesz strach przed mówieniem,
  • materiały dydaktyczne dopasowane do Twojego poziomu zaawansowania i możliwości,
  • zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę, współpracujemy nawet z native speakerami,
  • 3 placówki, gdzie mogą odbywać się zajęcia – Leśnica, Biskupin, Ołtaszyn.

Kursy językowe face to face

To seria regularnych, bezpośrednich zajęć ucznia z korepetytorem. Podczas indywidualnego kursu językowego lektor łatwo poprzez konwersacje zweryfikuje poziom zaawansowania i możliwości ucznia, dzięki czemu dopasuje odpowiednie tempo realizacji i zakres programu nauczania. Cennik ustalany jest indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy na korepetycję z języka angielskiego w jednej z placówek naszej szkoły języka angielskiego.