Język angielski dla dzieci Wrocław

Chcesz aby twoje Dzieci poznały nowy język?

Nasza szkoła językowa oferuje angielski dla dzieci we Wrocławiu. Uczymy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oferując różne poziomy zaawansowania dla najmłodszych i młodzieży. Wczesne rozpoczęcie kursu języka obcego ułatwi dzieciom poznanie i przyswajanie nowej wiedzy. W nauce języka angielskiego u najmłodszych bardzo ważna jest też regularność i kontynuacja lekcji.

ikona1

małe grupy

ikona4

unikalna metoda SMILE

ikona2

indywidualne podejście

ikona3

przyjazna atmosfera

Kurs języka angielskiego we Wrocławiu

Bezstresowa nauka angielskiego dla dziecka przez zabawę

Uczymy bezstresowo i utrzymujemy przyjemną atmosferę na zajęciach dla naszych uczniów. Atrakcyjna tematyka zajęć oraz starannie dobierane materiały stymulują naturalną ciekawość każdego dziecka, zaspokajają dziecięcy głód wiedzy, rozwijają ich zainteresowania i poszerzają horyzonty. W naszym nauczaniu wykorzystujemy najnowsze technologie – tablice interaktywne i podręczniki cyfrowe, dzięki którym nasze lekcje są dla dzieci jeszcze bardziej interesujące. Podczas zajęć dla maluchów, najważniejsze jest, aby nauka odbywała się w formie zabawy i była przyjemna dla młodego słuchacza.

Oferujemy kursy dla dzieci w małych grupach od 5 do 10 osób.

Przy kształtowaniu grup wiekowych zwracamy szczególną uwagę na poziom rozwoju i umiejętności dzieci w określonym wieku, dostosowując program i charakter nauki podczas prowadzonych zajęć do wymagań i możliwości naszych najmłodszych kursantów. Tak aby zajęcia w języku angielskim były maksymalnie przyswajalne dla każdego poziomu w jak najkrótszym czasie.

Nasze skuteczne metody

Metoda stosowana w naszej szkole języka angielskiego podczas kursów nosi nazwę SMILE. Poza tym, że skrót ten oznacza “uśmiech”, każda z jego liter dotyczy konkretnego sposobu pracy:

S – Skill Oriented Learning (uczenie oparte na umiejętnościach)
M – Multi-Sensory Learner Motivation (uczenie oparte na wielu zmysłach)
I – Intelligence Building Activity (działania oparte na rozwijaniu inteligencji)
L – Long-Term Storage Through Music, Movement, Rhythm and Rhyme (zapamiętywanie na stałe dzięki muzyce, ruchowi, rytmowi i rymowankom)
E – Exciting Sketches Stories and Games (wciągające scenki, historyjki i gry).

Autorski program nauki to wynik naszego kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu zajęć po angielsku. Nauka angielskiego dla dzieci tą metodą to doskonały sposób na efektywną i przyjemną dla dzieci naukę mówienia.

Doświadczona kadra lektorów

Nasi nauczyciele to profesjonaliści, język angielski mają w małym palcu. Cechują ich nie tylko wysokie kwalifikacje, certyfikaty i przygotowanie pedagogiczne do zajęć z dziećmi w każdym wieku, ale także pasja i zaangażowanie w pracę oraz indywidualne podejście do uczniów. Ich znajomość metodyki nauczania oraz wielu piosenek czy wierszyków sprawia, że nauka angielskiego dla dzieci staje się wspaniałą przygodą, a kurs dla dzieci są na wysokim poziomie – u nas nie ma miejsca na nudę i mozolne “wkuwanie” słówek i zasad językowych. Zajęcia odwiedzają również English native speakerzy. Lekcje z lektorem sprawią, że uczniowie posiądą również umiejętności komunikowania na najwyższym poziomie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty wakacyjnych obozów językowych. Obozy językowe dla dzieci i młodzieży to doskonała okazja na szlifowanie umiejętności językowych podczas letniego wypoczynku.

Ile kosztuje kurs angielskiego dla dzieci?

Koszt kursu języka angielskiego uzależniony jest m.in. od poziomu zaawansowania i liczebności grupy. Zobacz konkurencyjny cennik naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy w wolne terminy i na zapisy. Zajęcia językowe dla dzieci na terenie Wrocławia, w jednej z naszych placówek – Leśnica, Biskupin, Ołtaszyn.