Zespół

Zespół

Małgorzata Kowal
Małgorzata Kowal

Magister Filologii Angielskiej z długoletnią praktyką nauczania języka angielskiego w liceum. Autorka innowacji pedagogicznej w liceum XVII – programu nauczania języka angielskiego ogólnego wraz z podstawami języka biznesu, realizowanego od 2001r. do dnia dzisiejszego. Jest egzaminatorem maturalnym. W naszej szkole prowadzi kursy przygotowujące do matury oraz kursy dla dorosłych. Lubi sport, szczególnie tenis.

Dorota Inglot
Dorota Inglot

Magister Filologii Angielskiej, autorka publikacji z zakresu metodyki nauczania, ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania i marketingu, ma długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą (III LO, XII LO) oraz doświadczenie akademickie (Politechnika Wrocławska). Od 1998 roku prowadzi Szkołę Języka Angielskiego w Leśnicy. Posiada uprawnienia Krajowego Egzaminatora Nowej Matury.

Grażyna Kosowska
Grażyna Kosowska

Magister języka angielskiego, starszy wykładowca Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Lubi uczyć i stara się rozwijać swoje umiejętności uczestnicząc w konferencjach metodycznych. Jest członkiem IATEFL. Wypoczywa czynnie (rower, kajak, narty).

Aleksandra Orlik
Aleksandra Orlik

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Tytuł magistra otrzymała w 1999 roku. Ukończyła podyplomowe studia w zakresie zarządzania i marketingu. Zajęcia z dziećmi w wieku 7 – 13 lat prowadzi od 17lat. Posiada również doświadczenie akademickie. W nauczaniu języka angielskiego najwięcej satysfakcji przynosi jej praca z dziećmi i młodzieżą, choć jak twierdzi jest niezwykłym wyzwaniem. Uważa, że aby efekty pracy były satysfakcjonujące potrzebna jest motywacja do pracy, której utrzymanie na stałym poziomie przez lata jest najtrudniejszą rzeczą dla nauczyciela.

Paulina Strecker
Paulina Strecker

Ukończyła studia licencjackie w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Legnicy oraz studia magisterskie (specjalizacja nauczycielska) w Wyższej Szkole Filologicznej. Lubi poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach metodycznych. W ciągu 13 lat pracowała z dziećmi i młodzieżą, jednak najwięcej satysfakcji przynosi jej praca z najmłodszymi. Wolny czas spędza gotując, czytając kryminały i słuchając podcastów.