Oferta

Blisko domuMiła i przyjazna atmosfera Dbamy o uczniów Małe grupyRozsądne ceny

Znajomość języka angielskiego jest dziś koniecznością.
Wiele osób zniechęca się jednak do nauki wysokimi kosztami, małą skutecznością kursów i koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu na dojazdy do szkół w centrum miasta.

Problem z dowożeniem młodszych dzieci na zajęcia do centrum, co angażuje nierzadko jedną osobę w rodzinie na całe popołudnie i wymaga samochodu, jest zazwyczaj powodem rezygnacji z nauki. Szkoła Języka Angielskiego „Yes” oferuje naukę na miejscu, blisko domu.

Dzieci i młodzież mogą samodzielnie przyjść na zajęcia i to w dogodnych dla siebie porach, ponieważdostosowujemy godziny rozpoczęcia zajęć do planów lekcji w okolicznych szkołach.

Przyprowadzenie najmłodszych nie jest tak uciążliwe
jak ich dowożenie do centrum – a czas, który dzieci spędzają na zajęciach łatwiej wykorzystać w pobliżu domu. Można również na dziecko zaczekać w specjalnie przygotowanej na to poczekalni.

Dla dorosłych oferujemy kursy w godzinach wieczornych, aby nie kolidowały one z obowiązkami osobistymi oraz zawodowymi.

Szkoła działa lokalnie, a to oznacza, że na kursach w jednej grupie spotykają się dzieci znające się ze szkoły, klasy czy podwórka oraz dorośli znający się z sąsiedztwa.

Ułatwia to również zasięgnięcie opinii o szkole czy poszczególnych lektorach osobom rozpoczynającym naukę – naszymi klientami są Państwa sąsiedzi i znajomi z osiedla.

Zależy nam na długotrwałym kontakcie z klientem – dlategostaramy się uczyć skutecznie i solidnie.

Nie nastawiamy się na liczne grupy przypadkowo połączonych ze sobą osób, które odchodzą na inne kursy po jednym bądź dwóch semestrach nauki. Skuteczna nauka wymaga systematyczności i konsekwentnej metody, a tego nie można zapewnić zmieniając co semestr nauczycieli i podręczniki.

Po wielu latach działalności możemy poszczycić się liczną grupą klientów, którzy korzystali z naszych usług po kilka lub kilkanaście lat.

Na kursach realizujemy własny program nauczania języka i zazwyczaj korzystamy z innych podręczników niż tych realizowanych w szkołach.

Ambitniejszym i chętnym uczniom zapewniamy także pomoc w przygotowaniach do udziału w szkolnych konkursach i olimpiadach języka angielskiego.
Z myślą o słabszych uczniach, którzy potrzebują dodatkowej pomocy w nauce jęz. angielskiego przygotowaliśmy kurs pod nazwą korepetycje.

Tym, którzy z różnych powodów nie mogli w lekcjach uczestniczyć, proponujemy bezpłatne konsultacje, które odbywają się raz w tygodniu. Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie, telefonicznie lub mailowo.

Małe grupy to absolutna konieczność, aby zagwarantować skuteczną naukę komunikowania się w języku obcym.

Nasza szkoła prowadzi zajęcia w małych grupach, co stwarza optymalne warunki dla uczących się mówić i rozumieć ze słuchu po angielsku.

Tylko w małych grupach lektor jest w stanie poświęcić odpowiednio dużo czasu każdemu z uczestników.

Kameralne warunki ułatwiają uczestnictwo osobom mniej śmiałym i niepewnym swoich umiejętności. Wszyscy nasi uczniowie są doceniani za swoją pracę.

Istnieje też możliwość nauki indywidualnie z lektorem.

Szkoła oferuje bardzo konkurencyjne ceny.
Dzięki swoim kameralnym rozmiarom nie obciążamy naszych klientów wysokimi kosztami administracyjnymi.

Jest kilka opcji uiszczania opłat.
Możliwa jest płatność jednorazowa (z 5% rabatem), płatność 2 razy w roku szkolnym (z 3% rabatem), lub płatność ratalna. Stosujemy też zniżki dla rodzeństw uczących się w naszej szkole: roczna opłata -7%, półroczna i ratalna opłata -5%.

Każdy nasz klient dopasowuje opcję do swoich możliwości finansowych.