Szkoła języka angielskiego Wrocław - Leśnica

Współcześnie znajomość języków obcych jest koniecznością, dlatego oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy także szkolenia dla firm. Angielski Wrocław w naszej szkole językowej to szeroka oferta szkoleń na różnych poziomach zaawansowania. Naszą misją jest „uczyć lokalnie, jak mówić globalnie”. Zależy nam, aby nauka języka angielskiego była dostępna dla każdego, dlatego wynajmujemy lokale w różnych dzielnicach. Kładziemy duży nacisk na kształtowanie umiejętności językowych przydatnych w codziennym życiu. Każdy kurs angielskiego we Wrocławiu koncentruje się na rozwijaniu umiejętności swobodnej konwersacji, jednocześnie nie zapominamy o ćwiczeniu umiejętności pisania, czytania, zagadnieniach gramatycznych i rozwijaniu zasobów słownictwa.

Już dziś możesz zapisać się na angielski w Leśnicy, Ołtaszynie lub Biskupinie.
Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego we Wrocławiu.

Kurs angielskiego w małych grupach

Organizujemy angielski w małych grupach od 5 do 10 osób (dzieci) i od 4 do 8 osób (dorośli), a także w formie lekcji indywidualnych. Dzięki temu możemy poświęcić każdemu uczestnikowi odpowiednią ilość czasu i skupić się na monitorowaniu efektów. Nasza szkoła języka angielskiego Wrocław organizuje zajęcia dla dzieci w godzinach dostosowanych do planów lekcji w okolicznych szkołach, a zajęcia dla dorosłych w godzinach wieczornych. Wszystkie zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez doświadczonych i wykształconych lektorów z przygotowaniem pedagogicznym, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Oferujemy naukę dla osób, które chcą posługiwać się językiem angielskim w życiu codziennym lub w środowisku pracy, dla dzieci rozpoczynających przygodę z językiem oraz młodzieży szkolnej. Przygotowujemy uczniów do egzaminu szóstoklasisty, gimnazjalnego, FCE, ACE oraz matury. Nasi lektorzy opracowują program kursu, dopasowując go do poziomu zaawansowanie i możliwości kursantów. Poziom dobieramy na podstawie testu poziomującego i rozmowy.

Co nas wyróżnia:

  • kładziemy duży nacisk na mówienie i swobodne posługiwanie się językiem,
  • skuteczne metody nauczania m.in. SMILE,
  • doświadczeni lektorzy,
  • kursy w małych grupach lub indywidualne,
  • kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkujących do zaawansowanych,
  • materiały dydaktyczne dostosowane do poziomu zaawansowania słuchaczy.

Angielski - Skuteczne metody nauczania

W naszej szkole podczas kursów języka angielskiego dla dzieci i dorosłych wykorzystujemy skuteczne metody nauczania np. SMILE. Technika ta wykorzystywana podczas zajęć dla dzieci oparta jest na nauce opartej na umiejętnościach, zmysłach, rozwoju inteligencji, zapamiętywaniu dzięki muzyce, ruchowi, rytmowi, rymowankom i nauce poprzez zabawę.
Nasza wrocławska szkoła języka angielskiego zapewnia materiały dydaktyczne dostosowane do możliwości i poziomu zaawansowanie grupy. Rozwijamy umiejętności komunikacji, pisania, czytania i rozumienie ze słuchu.

Już dziś zapisz się na angielski we Wrocławiu w naszej szkole angielskiego w Leśnicy, Ołtaszynie lub Biskupinie.
Serdecznie zapraszamy.

biuro@yes.wroclaw.pl Szkoła Angielskiego Yes Wrocław Szkoła Angielskiego Yes 
Wrocław
5 stars - based on 1 reviews
100
ul. Pawła Eluarda 7 Wrocław 54-019
71 707 27 77 PLN
Metoda stosowana w naszej szkole w procesie nauczania jęz. angielskiego… Więcej
Znajomość języka angielskiego jest dziś koniecznością… Więcej
Czas spędzony na zajęciach jest bardzo cenny. Wykorzystujemy go maksymalnie,… Więcej
  • Blog
  • Facebook
  • LangLion
  • YouTube