Angielski dla dzieci Wrocław

Im dziecko jest młodsze, tym łatwiej i szybciej przyswaja słówka i opanowuje podstawy angielskiego. Dzieci mają wrodzoną ciekawość i chęć nauki – jeśli zajęcia prowadzone są w sposób pasjonujący i mają formę zabawy, maluchy z naturalną łatwością zdobywają i przyswajają nową wiedzę. Dlatego nasza szkoła językowa oferuje angielski dla dzieci we Wrocławiu. Uczymy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na różnych poziomach zaawansowania,. Wczesne rozpoczęcie kursów ułatwi dzieciom poznanie i przyswajanie nowego języka. W nauce języka u najmłodszych bardzo ważna jest regularność i kontynuacja lekcji.

Bezstresowa nauka angielskiego przez zabawę

Uczymy bezstresowo. Atrakcyjna tematyka zajęć oraz starannie dobierane materiały stymulują naturalną ciekawość dzieci, zaspokajają dziecięcy głód wiedzy, rozwijają ich zainteresowania i poszerzają horyzonty. Wykorzystujemy najnowsze technologie – tablice interaktywne i podręczniki cyfrowe, dzięki którym lekcje są dla dzieci jeszcze bardziej interesujące. Podczas zajęć dla maluchów, najważniejsze jest, aby nauka odbywała się przez zabawę.

Oferujemy zajęcia dla dzieci w małych grupach od 5 do 10 osób.
Przy kształtowaniu grup wiekowych zwracamy szczególną uwagę na poziom rozwoju i umiejętności dzieci w określonym wieku, dostosowując program i charakter prowadzonych zajęć do wymagań i możliwości naszych najmłodszych kursantów.

Skuteczne metody

Metoda stosowana w naszej szkole języka angielskiego podczas kursów nosi nazwę SMILE. Poza tym, że skrót ten oznacza “uśmiech”, każda z jego liter dotyczy konkretnego sposobu pracy:
S – Skill Oriented Learning (uczenie oparte na umiejętnościach)
M – Multi-Sensory Learner Motivation (uczenie oparte na wielu zmysłach)
I – Intelligence Building Activity (działania oparte na rozwijaniu inteligencji)
L – Long-Term Storage Through Music, Movement, Rhythm and Rhyme (zapamiętywanie na stałe dzięki muzyce, ruchowi, rytmowi i rymowankom)
E – Exciting Sketches Stories and Games (wciągające scenki, historyjki i gry).

Autorski program nauki to wynik naszego kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu zajęć językowych. Nauka angielskiego dla dzieci tą metodą to doskonały sposób na efektywną i przyjemną dla dzieci naukę mówienia.

Doświadczona kadra lektorów

Nasi nauczyciele to profesjonaliści. Cechują ich nie tylko wysokie kwalifikacje i przygotowanie pedagogiczne, ale także pasja i zaangażowanie w pracę oraz indywidualne podejście do uczniów. Ich znajomość metodyki nauczania oraz wielu piosenek czy wierszyków sprawia, że nauka angielskiego dla dzieci staje się wspaniałą przygodą – u nas nie ma miejsca na nudę i mozolne “wkuwanie” słówek.

Serdecznie zapraszamy na angielski dla dzieci Wrocław, w jednej z naszych placówek – Leśnica, Biskupin, Ołtaszyn.