Szkoła języka angielskiego Wrocław - Leśnica

Współcześnie znajomość języków obcych jest koniecznością, dlatego oferujemy angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Starannie dobieramy grupy, tak aby ucząc się reprezentowali ten poziom.

Naszą misją jest „uczyć lokalnie, jak i mówić globalnie”, zależy nam, aby nauka języka angielskiego we Wrocławiu była dostępna dla każdego, dlatego wynajmujemy lokale w różnych dzielnicach. Kładziemy duży nacisk na kształtowanie umiejętności językowych przydatnych w codziennym życiu. Już dziś możesz zapisać się na angielski w Leśnicy, Ołtaszynie lub Biskupinie.

Nauka w małych grupach

Organizujemy kursy angielskiego w małych grupach od 5 do 7 osób, a także prywatnie w formie indywidualnych korepetycji. Dzięki temu możemy poświęcić każdemu uczestnikowi odpowiednią ilość czasu i skupić się na monitorowaniu efektów.

Yes - Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu organizuje zajęcia dla dzieci w godzinach dostosowanych do planów lekcji w okolicznych szkołach, a zajęcia dla dorosłych w godzinach wieczornych.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez doświadczonych i wykształconych lektorów z przygotowaniem pedagogicznym.

  Co nas wyróżnia:
 • kładziemy nacisk na mówienie,
 • skuteczne metody nauczania m.in. SMILE,
 • doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do dzieci,
 • kursy w małych grupach lub indywidualne,
 • bezstresowa nauka,
 • różne poziomy zaawansowania,
 • ciekawa tematyka zajęć.

Kursy dla dzieci

czymy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wczesne rozpoczęcie nauki języka pozwala na jego szybsze i łatwiejsze opanowanie. Celem zajęć jest zapoznanie dzieci z naturalnym akcentem i podstawowymi elementami języka. Dzieci błyskawicznie przyswajają słówka, zwroty, wierszyki i piosenki dostosowane ich wieku i poziomu językowego. Uczymy przez zabawę i bezstresowo. Atrakcyjna tematyka zajęć stymuluje ciekawość, rozwija zainteresowanie i poszerza horyzonty.

Skuteczne metody

Podczas kursów angielskiego dla dzieci wykorzystujemy skuteczną metodę nauczania SMILE. Technika oparta jest na nauce opartej na umiejętnościach, zmysłach, rozwoju inteligencji, zapamiętywaniu dzięki muzyce, ruchowi, rytmowi i rymowankom nauce poprzez zabawę.

Nasza oferta obejmuje również zajęcia dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania oraz przygotowanie do matury oraz egzaminów FCE, ACE.

Zapraszamy do naszej szkoły angielskiego w Leśnicy, Ołtaszynie i Biskupinie we Wrocławiu.

Metoda stosowana w naszej szkole w procesie nauczania jęz. angielskiego… Więcej
Znajomość języka angielskiego jest dziś koniecznością… Więcej
Czas spędzony na zajęciach jest bardzo cenny. Wykorzystujemy go maksymalnie,… Więcej
 • Blog
 • Facebook
 • LangLion
 • YouTube